ZASEBNA ZOBNA AMBULANTA Judita CVELBAR, dr. dent. med. od 21. 11. 2023 NE dela več

Spoštovani pacienti,

obveščamo vas, da Zasebna zobna ambulanta Judita Cvelbar, dr. dent. med. od danes, 21. 11. 2023 NE DELA več.

V primeru bolečine se obrnite na:
– ponedeljek:
dopoldan: Tina Žagar, dr. dent. med.
popoldan: Ladka Kastelec Stanovnik, dr. dent. med., Aerodent, zobozdravstvo d.o.o.

– torek
dopoldan: Ladka Kastelec Stanovnik, dr. dent. med.
popoldan: Jasmina Rojko, dr. dent. med.

– sreda:
dopoldan: Jasmina Rojko, dr. dent. med.
popoldan: Tina Žagar, dr. dent. med.

– četrtek
dopoldan: Katarina Peršin, dr. dent.  med. (Zobna ambulanta Log)
popoldan: Aerodent, zobozdravstvo d.o.o.

– petek:
dopoldan: Katarina Peršin, dr. dent. med. (Zobna ambulanta Log)
popoldan: dežurni zobozdravnik po razporedu

V primeru, da ste v procesu zdravljenja zoba se obrnite na odrasle zobne ambulante – OBVEZNO PO PREDHODNEM TELEFONSKEM NAROČILU:
Jasmina Rojko, dr. dent. med., Tina Žagar, dr. dent. med., Katarina Peršin, dr. dent. med. ter na Ladka Kastelec Stanovnik, dr. dent. med.

Prosimo vas, da spremljate internetno stran Zdravstvenega doma Vrhnika in ostale občinske medije, preko katerih vas bomo obvestili o možnosti izbire novega zobozdravnika, ki bo prevzel program zobozdravstva Judite Cvelbar, dr. dent. med.