RAZPORED DEŽURSTEV V ZOBNI AMBULANTI – PETEK POPOLDNE IN SOBOTA DOPOLDNE – OKTOBER 2020

Razpored dežurstev v zobni ambulanti v občinah Vrhnika, Borovnica in Log Dragomer v petek popoldne (13.00 – 18.00) v soboto dopoldne (08.00 -12.00):

02.10. – 03.10.: Katarina Peršin, dent.med. (Zobna ambulanta Log Dragomer, tel. 08/ 200 30 68),
09.10. – 10.10.: Polona Kocen, dr.dent.med. (Aerodent, Brigadirska 16, Verd, tel. 01 7557 295),
16.10. – 17.10. Marija Ogrin, dr.dent.med. (ŠZA Antona Martina Slomška, tel. 01/ 7502 492),
23.10. – 24.10.: Judita Cvelbar, dr.dent.med. (ZD Vrhika, tel. 01/ 7553 785),
30.10.: Mihaela Zevnik Leben, dr.dent.med. (ZD Vrhnika, tel. 01/ 7502 345),
31.10.: PRAZNIK

V primeru bolečin se je za termin pregleda prej po telefonu obvezno dogovoriti z dežurnim zobozdravnikom.