RAZPORED DEŽURSTEV V ZOBNI AMBULANTI – PETEK POPOLDNE IN SOBOTA DOPOLDNE – JANUAR 2021

Razpored dežurstev v zobni ambulanti v občinah Vrhnika, Borovnica in Log Dragomer v petek popoldne (13.00 – 18.00) v soboto dopoldne (08.00 -12.00):

01.01. – 02.01.: PRAZNIK
08.01. – 09.01.: Marija Ogrin, dr.dent.med. (ŠZA Anton Martin Slomšek, 01 7502 492),
15.01. – 16.01.: Jožef Keršič, dr.dent.med. (Brigadirska 16, Verd, 01 7557 310),
22.01. – 23.01.: Mihaela Zevnik Leben, dr.dent.med. (ZD Vrhnika, 01 7502 345),
29.01. – 30.01.: Kristina Tozon, dr.dent.med. (ZP Borovnica, 01 7547 190).

V primeru bolečin se je za termin pregleda prej po telefonu treba obvezno dogovoriti z dežurnim zobozdravnikom.