OBVESTILO – ZOBNA AMBULANTA ZA ODRASLE – LOG DRAGOMER

Obveščamo vas, da je zobozdravnica Katarina Peršin, dr.dent.med. v petek, 27.11.2020 dežurna, zato ta dan opredeljevanje novih zavarovancev ne bo mogoče.

Obveščamo vas, da zobozdravnik Boris Petrič, dr.dent.med. od 1.7.2020 dalje ni več zaposlen v ZD Vrhnika. Njegovo ambulanto je prevzela Katarina Peršin, dr.dent.med.

Na podlagi Odredbe o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19), ki jo je izdal Minister za zdravje RS in se začne uporabljati 9.5.2020, se morajo vsi izvajalci zobozdravstvenih storitev do nadaljnjega strogo držati predpisanih protokolov:
vsi pacienti morajo biti naročeni, tudi pacienti z bolečino ali oteklino,
naročite se lahko preko spletnega obrazca ali pa po telefonu,
datumi terminov, ki ste jih imeli prejeli še pred začetkom epidemije, so neveljavni in boste prejeli nove.

Prosimo za potrpežljivost in razumevanje.