OBVESTILO – ZOBNA AMBULANTA ZA ODRASLE – LOG DRAGOMER

Zobozdravnica Katarina Peršin, dr.dent.med., zaradi rednega letnega dopusta NE dela od 5.7. – 23.7.2021.

V nujnem primeru – bolečin jo po obveznem predhodnem naročilu nadomeščajo:
– 5.7. – 7.7.: AERODENT d.o.o, Brigadirska 16, Verd, tel. 01 7557 310,
– 8.7. – 9.7.: prim. Matej Leskošek, dr.dent.med. (ŠZA Ivan Cankar, Lošca 1, tel. 01/ 7504 033),
– 12.7. – 14.7.: AERODENT d.o.o, Brigadirska 16, Verd, tel. 01 7557 310,
– 15.7. – 16.7.: Ladka Kastelec Stanovnik, dr.dent.med. (lokacija: ZD Vrhnika, tel. 01/ 7502 333),
– 19.7. – 21.7.: Kristina Tozon, dr.dent.med. (lokacija: ZP Borovnica, tel. 01/ 7547 190),
– 22.7. – 23.7.: Tjaša Kumer Kos, dr.dent.med. (ŠZA Borovnica, tel. 01/ 7547 104).

Obveščamo vas, da zobozdravnik Boris Petrič, dr.dent.med. od 1.7.2020 dalje ni več zaposlen v ZD Vrhnika. Njegovo ambulanto je prevzela Katarina Peršin, dr.dent.med.

Pacienti, ki ste še vedno opredeljeni pri Borisu Petriču, dr.dent.med., lahko podpišete izjavo o izbiri osebnega zobozdravnika pri Katarini Peršin, dr.dent.med. Podpis omenjene izjave samo še do konca avgusta 2021 poteka ob ponedeljkih med 18.00 in 19.00 in petkih med 7.00 in 8.00. Za podpis se ni potrebno naročiti.

Na podlagi Odredbe o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19), ki jo je izdal Minister za zdravje RS in se začne uporabljati 9.5.2020, se morajo vsi izvajalci zobozdravstvenih storitev do nadaljnjega strogo držati predpisanih protokolov:
vsi pacienti morajo biti naročeni, tudi pacienti z bolečino ali oteklino,
naročite se lahko preko spletnega obrazca ali pa po telefonu,
datumi terminov, ki ste jih imeli prejeli še pred začetkom epidemije, so neveljavni. Za nov termin nas kontaktirajte.

Prosimo za potrpežljivost in razumevanje.