OBVESTILO – ZOBNI RENTGEN

Zaradi izvajanja varnostnih ukrepov in usklajevanja nadzora vstopa in gibanja v ZD Vrhnika, je pred obiskom zobnega rentgena za vse paciente obvezna rezervacija termina po telefonu ali elektronski pošti: rtg@zrv.si.

Razpored delovnega časa v zobnem rentgenu od 15.11. – 30.11.2021:
– ponedeljek, 15.11.: 15.30 – 19.30
– torek, 16.11.:           08.00 – 12.00
– sreda, 17.11.:           15.30 – 19.00
– četrtek, 18.11.:        15.30 – 19.30
– petek, 19.11.:           /

– ponedeljek, 22.11.: 15.30 – 19.30
– torek, 23.11.:            /
– sreda, 24 .11.:          08.00 – 12.00
– četrtek, 25.11.:         15.30 – 19.30
– petek, 26.11.:            /

ponedeljek, 29.11.: 15.30 – 19.30