10.10.2020

V  ZD lahko vstopijo naročeni in to največ 15 minut pred terminom, nujni primeri in uporabniki laboratorija.

Prosimo, da ob vstopu upoštevate naslednje korake:

• Pravilno si namestite zaščitno masko – čez nos in usta
  • Razkužite roke
  • Izpolnite vprašalnik in ga izročite receptorju (tudi spremljevalci)
  • Razkužite roke
  • Izmerite vašo telesno temperaturo
  • Ves čas zadrževanja v ZD držite medosebno razdaljo vsaj 1,5 m

UPORABNIKI LABORATORIJA pa še:

• Do 9.00 ure vzemite zaporedno številko iz vrstomata pri recepciji
  • Vaša sedišča in stojišča smo označili z zelenimi pikami
  • Prosimo, da sedite ali stojite samo na prostorih označenih z zeleno piko
  • Ko se sprosti pika pred vami, stopite naprej, vse do laboratorija

Hvala za razumevanje in strpnost!

29.09.2020

Na podlagi Odredbe o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19), ki jo je izdal Minister za zdravje RS in se začne uporabljati 9.5.2020, se morajo vsi izvajalci zobozdravstvenih storitev do nadaljnjega strogo držati predpisanih protokolov:
naročite se lahko preko spletnega obrazca ali pa po telefonu,
datumi terminov, ki ste jih imeli prejeli še pred začetkom epidemije, so neveljavni in boste prejeli nove.

25.09.2020

Obveščamo, da se ambulanta splošne medicine – Igor Tasić, dr.med.spec. od 28.9.2020 dalje nahaja na novi lokaciji: Loška cesta 12, 1358 Log pri Brezovici (nova občinska stavba).

Telefonska številka in ordinacijski čas ostajata nespremenjena.

15.05.2020

Za prvi pregled pri logopedu je potrebno poklicati v času za naročanje na tel. 01/ 7555 146 in se dogovoriti za termin:
– ponedeljek, četrtek: 14.00 – 14.45,
– torek, sreda: 19.00 – 19.30,
– petek: 7.00 – 7.30.

Hvala za razumevanje!

11.05.2020

Obveščamo, da zobni rentgen zaradi bolezni ne dela do 2.10.2020.

Zaradi izvajanja varnostnih ukrepov in usklajevanja nadzora vstopa in gibanja v ZD Vrhnika, je pred obiskom zobnega rentgena za vse paciente obvezna rezervacija termina po telefonu ali elektronski pošti: rtg@zrv.si

11.05.2020

Obveščamo vas, da zobozdravnik Boris Petrič, dr.dent.med. od 1.7.2020 dalje ni več zaposlen v ZD Vrhnika. Njegovo ambulanto je prevzela Katarina Peršin, dr.dent.med.

11.05.2020

Obveščamo vas, da zobozdravnica Tjaša Kumer Kos, dr.dent.med. v četrtek, 8.10.2020 NE dela. V nujnem primeru jo nadomešča prim. Matej Leskošek, dr.dent.med. (ŠZA Ivan Cankar, Lošca 1) po obveznem predhodnem naročilu na tel. 01/ 7504 033.