Odprto CEPLJENJE PROTI COVID-19 za nenaročene od 13.9. – 17.9.2021

Obveščamo vas, da bo v ZD  Vrhnika v Cepilnem centru (vhod ZD pri urgenci) potekalo cepljenje proti Covid-19 za nenaročene osebe nad 12 let.
Cepivo Pfizer je registrirano za osebe stare 12 let in več. Janssen in AstraZeneca sta registrirani za uporabo pri odraslih, starih 18 let in več. Pri otrocih, mlajših od 15 let, je za cepljenje potrebna privolitev staršev, zato je pri cepljenju potrebno spremstvo staršev/skrbnikov.

Ponedeljek,
13.09.2021
Torek,
14.09.2021
Sreda,
15.09.2021
Četrtek,
16.09.2021
Petek,
17.09.2021

11:00 – 13.00

AstraZeneca

(100 odmerkov)

/

(100 odmerkov)

/

Cepili bomo po vrstnem redu prihoda. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja in osebno izkaznico.

V kolikor želite prejeti datum in uro cepljenja, se je potrebno prijaviti preko aplikacije zVem: https://zvem.ezdrav.si/cepljenje. Po sms sporočilu boste prejeli termin cepljenja.

EU digitalno COVID potrdilo lahko pridobite na zgornjem vhodu zdravstvenega doma poleg modrega kontejnerja v ponedeljek, sredo in petek med 12.00 in 13.00 uro. Certifikat je brezplačen, s seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja in osebni dokument.

Z vse informacije o cepljenju smo vam na voljo na tel. št. 01/810 66 16 od ponedeljka do petka od 7:00 -1 4:00 ali po elektronski pošti: cepljenje.covid@zd-vrhnika.si .

Lepo vabljeni.