OBVESTILO – TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI

Vlada RS z Uredbo o izvajanju presejalnih programov za zgodnje odkrivanje okužb z virusom SARS-CoV2  s 6.9.2021 ukinja brezplačno presejalno testiranje s hitrimi antigenskimi testi.
Ti se bodo delno izvajali še naprej, a bodo brezplačni le za osebe, ki se zaradi medicinskih razlogov ne smejo cepiti, kar se izkažejo z zdravniškim potrdilom.

Za vse ostale je hitro testiranje od 10.9.2021 plačljivo, cena testiranja je 10,00 EUR, plačilo je možno le v gotovini.

Množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi za COVID-19 poteka pri zgornjem vhodu v ZD Vrhnika:
– ponedeljek: 6.30 – 11.00
– sreda: 6.30 – 11.00
– petek: 6.30 – 11.00

V kolikor želite pridobiti digitalno EU potrdilo o hitrem testiranju pri nas, ga lahko pridobite na zgornjem vhodu zdravstvenega doma (poleg modrega kontejnerja) v ponedeljek, sredo in petek med 12.00 in 13.00. S seboj morate imeti kartico zdravstvenega zavarovanje in osebni dokument.