OBVESTILO – sprejem novih pacientov – Katarina Verdnik, dr.med.spec.

Zdravnica Katarina Verdnik, dr.med.spec. NE dela od 21.12. – 24.12.2020.

Nadomešča jo Julija Ogrin Papič, dr.med.spec. – v svojem ordinacijskem času (SA – 1. nadstropje, tel. 01 810 66 21, preko e-obrazca: https://zd-vrhnika.si/ambulante/splosne-ambulante/julija-ogrin-papic-dr-med-spec-druz-med/

Obveščamo vas, da je s 23.11.2020 začela z delom nova ambulanta družinske medicine – Katarina Verdnik, dr.med.spec., ki bo sprejemala nove paciente. Ambulanta se nahaja v novih prostorih – v 1. nadstropju zdravstvenega doma.

Zaradi trenutne epidemiološke situacije v zdravstvenem domu še vedno veljajo strožji varnostni ukrepi, zato se je pred podpisom izjave o izbiri osebnega zdravnika obvezno predhodno naročilo na tel. 01 810 66 63 ali preko e-obrazca na spletni strani.