OBVESTILO – podpis izjave o izbiri nove zobozdravnice – Tina Žagar, dr. dent. med.

Obveščamo vas, da se je zobozdravnica Mihaela Zevnik Leben, dr. dent. med., s 30.9.2023 upokojila.
Njeno ambulanto, ki bo delovala v istih prostorih bo prevzel ZD Vrhnika.V ambulanti bo delala zobozdravnica Tina Žagar, dr. dent. med.

Vsi pacienti zobozdravnice Mihaele Zevnik Leben, dr. dent. med., bodo v mesecu oktobru s strani ZZZS pisno obveščeni o spremembi in pozvani, da se na novo opredelijo pri novi zobozdravnici. Natančnejše informacije o postopku opredelitve bodo podane v dopisu, zato pacientom ni potrebno skrbeti, da bi ostali brez svojega zobozdravnika.

Za naročanje in podpis izjave o izbiri nove zobozdravnice se od 1.11.2023 dalje zaradi nemotenega dela v ambulanti lahko oglasite:

• ob ponedeljkih: 07:00 – 08:00,
  • ob torkih: 18:00 – 19:00.

Prijazno vas prosimo, da upoštevate navedene ure.

Hvala za razumevanje!