22.01.2021

Razpored množičnega testiranja s HAGT od 25.1. – 29.1.2021 – lokacija: Cankarjev dom Vrhnika (Tržaška c. 25)
– 25.1.: testiranja NI
– 26.1. – 29.1.2021: od 11.00 – 16.00

Testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAGT) je namenjeno tistim, ki ste zdravi, brez znakov akutne okužbe dihal ali prebavil. V primeru bolezenskih znakov pokličite ambulanto svojega izbranega ali dežurnega zdravnika.

Na testiranje se ni potrebno posebej naročiti. S seboj morate imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja, za potrebe obveščanja o rezultatu testa pa bomo potrebovali tudi številko vašega mobilnega telefona.

Pri čakanju na odvzem brisa ves čas vzdržujte medosebno razdaljo vsaj 2 metra in nosite masko. O rezultatu testiranja boste obveščeni še isti dan z SMS.
Če bo test pozitiven, se nemudoma izolirajte in obvestite svojega izbranega zdravnika.

21.01.2021

Zdravstveni dom Vrhnika opravlja cepljenja proti Covid-19 v skladu s prioritetno listo in sprotnimi dobavami cepiva. S prvim odmerkom smo že cepili  skupino najstarejših občanov. Že prijavljene bomo tekoče obveščali o terminu cepljenja in za to ne potrebujete dodatno skrbeti.

Zainteresirani in še neprijavljeni se čimprej prijavite v zdravstvenem domu  na elektronski naslov: cepljenje.covid@zd-vrhnika.si ali po telefonu vsak dan od 9.00 – 17h –  01 810 66 16 ali osebno na recepciji ZD.  V prijavi navedite: priimek in ime, rojstni datum, mobilno številko in podatek o izbranem zdravniku.

Tisti, ki imate izbranega osebnega zdravnika izven ZD, se za cepljenje prijavite pri svojem zdravniku.

20.01.2021

Obveščamo vas, da bomo od 6.1.2021 dalje začeli zbirati prijave za cepljenje proti COVID-19. Prijave so namenjen tistim pacientom, ki imajo osebnega zdravnika v ZD Vrhnika.

Več si lahko preberete tule: https://zd-vrhnika.si/wp-content/uploads/2021/01/Prijava-cepljenje-COVID-verzija-1.1..pdf