RAZPORED DEŽURSTVA V ZOBNI AMBULANTI – PETEK POPOLDNE IN SOBOTO DOPOLDNE – NOVEMBER 2021

Razpored dežurstev v zobni ambulanti v občinah Vrhnika, Borovnica in Log Dragomer v petek popoldne (13.00 – 18.00) v soboto dopoldne (08.00 -12.00):

• 05.11. – 06.11.: Kristina Tozon, dr.dent.med. (ZA Borovnica, tel. 01/ 7547 190),
  • 12.11. – 13.11.: Melanija Legat, dr.dent.med. (Log, tel. 01/ 7566 003),
  • 19.11. – 20.11.: prim. Matej Leskošek, dr.dent.med. (ŠZA Ivan Cankar, tel. 01/ 7504 033),
  • 26.11 – 27.11.: Tjaša Kumer Kos, dr.dent.med. (ŠZA Borovnica, tel. 01/ 7547 104).

V primeru bolečin se je za termin pregleda prej po telefonu treba obvezno dogovoriti z dežurnim zobozdravnikom.

ZA VSTOP V ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA JE POTREBNO IZPOLNJEVATI POGOJ PCT. IZJEME, KO POGOJA PCT NI POTREBNO IZPOLNJEVATI:

Vstop v zdravstveni dom je možen le s kirurško masko ali masko FFP2