RAZPORED DEŽURSTEV V ZOBNI AMBULANTI – PETEK POPOLDNE IN SOBOTA DOPOLDNE – APRIL 2021

Razpored dežurstev v zobni ambulanti v občinah Vrhnika, Borovnica in Log Dragomer v petek popoldne (13.00 – 18.00) v soboto dopoldne (08.00 -12.00):

02.04. – 03.04.: Mihaela Zevnik Leben, dr.dent.med. (ZD Vrhnika,  01/ 7502 345),
09.04. – 10.04.: Kristina Tozon, dr.dent.med. (ZP Borovnica, 01/ 7547 190),
16.04. – 17.04.:  Melanija Legat, dr.dent.med. (Log, Cest na polje 2, 01/ 7566 003),
23.04. – 24.04.: Katarina Peršin, dr.dent.med. (ZA Log, Šolska 1, 08/2003 068 ),
30.04.:                 Tjaša Kumer Kos, dr.dent.med. (ZP Borovnica, tel. 01/ 7547 104),
01.05.:                 PRAZNIK

V primeru bolečin se je za termin pregleda prej po telefonu treba obvezno dogovoriti z dežurnim zobozdravnikom.