Odprto CEPLJENJE proti COVID-19 za nenaročene osebe od 29.11. – 3.12.2021

Obveščamo vas, da  v ZD  Vrhnika v Cepilnem centru (vhod ZD pri urgenci) poteka cepljenje proti Covid-19 za nenaročene osebe nad 12 let. Cepimo s cepivom Comirnaty proizvajalca Pfizer.

V kolikor se želite cepiti s tretjim odmerkom se lahko udeležite  cepljenja na odprtih terminih za nenaročene osebe ali nas za termin pokličite v Cepilni center. Za cepljenje s tretjim odmerkom se ne prijavljate preko aplikacije Zvem.

Za osebe, ki so se cepile z mRNA cepivom (Moderna, Pfizer) se s tretjim poživitvenim odmerkom, lahko cepijo v kolikor je od osnovnega cepljenja minilo  6 mesecev. Osebe, ki so se cepile z vektorskimi cepivi (Janssen, AstraZeneca) se lahko s poživitvenim odmerkom cepijo po 2 mesecih od osnovnega cepljenja.

Za poživitveni odmerek se uporablja cepivo mRNA in sicer Comirnaty (Pfizer).

Ponedeljek, 29.11.2021

Torek, 30.11.2021 Sreda, 1.12.2021 Četrtek, 2.12.2021

Petek, 3.12.2021

8:30  – 13:30

Samo naročene osebe
13.30 – 14:00 AstraZeneca

Cepili bomo po vrstnem redu prihoda.

S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja, osebno izkaznico in kartonček o opravljenem cepljenju.

V kolikor želite v ZD Vrhnika pridobiti digitalno EU potrdilo o cepljenju, ga lahko prevzamete na zgornjem vhodu v zdravstveni dom (stara recepcija) od ponedeljka do petka od 6.30 – 12.00.

Z vse informacije o cepljenju smo vam na voljo na tel. št. 01/810 66 16 od ponedeljka do petka od 7:00 -1 4:00 ali po elektronski pošti: cepljenje.covid@zd-vrhnika.si .

Lepo vabljeni.

ZA VSTOP V ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA JE POTREBNO IZPOLNJEVATI POGOJ PCT. IZJEME, KO POGOJA PCT NI POTREBNO IZPOLNJEVATI:

Vstop v zdravstveni dom je možen le s kirurško masko ali masko FFP2