OBVESTILO – TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI

Obveščamo vas, da množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi za COVID-19 poteka v ŠTIRNOVI HIŠI za ZD Vrhnika (Krožna pot 4):

– ponedeljek: 6.30 – 12.00,
– torek: 6.30 – 12.00,
– sreda: 6.30 – 12.00,
– četrtek: 6.30 – 12.00,
– petek: 6.30 – 12.00.

V kolikor želite v ZD Vrhnika pridobiti digitalno EU potrdilo o hitrem testiranju, ga lahko prevzamete na zgornjem vhodu v zdravstveni dom (stara recepcija) od ponedeljka do petka od 6.30 – 12.00.

S seboj morate imeti kartico zdravstvenega zavarovanja in osebni dokument.

ZA VSTOP V ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA JE POTREBNO IZPOLNJEVATI POGOJ PCT. IZJEME, KO POGOJA PCT NI POTREBNO IZPOLNJEVATI:

Vstop v zdravstveni dom je možen le s kirurško masko ali masko FFP2