OBVESTILO O TESTIRANJU S HITRIMI ANTIGENSKIMI IN PCR TESTI

Obveščamo vas, da množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi za COVID-19 poteka v ŠTIRNOVI HIŠI za ZD Vrhnika (Krožna pot 4): od ponedeljka do petka: od 6.30 – 11.00.

Vse, ki boste na množičnem hitrem testiranju v našem ZD pozitivni, vas bomo mi naročili na odvzem brisa za PCR na vstopno točko na Metelkovi ulici v Ljubljani in vas o terminu obvestili.

Vsi, ki ste se samotestirali in ste pozitivni, se morate obvezno naročiti za PCR na vstopni točki na Metelkovi ulici v Ljubljani na telefonske številke:  031-619-359, 031-619-255 ali 031-619-291.

Za pozitivne samotestirane  učence in dijake se PCR testiranje izvaja v Stožicah (garaža) v Ljubljani ob ponedeljkih, sredah in petkih med 12. in 14. uro od 19.11.2021 dalje. Najava ni potrebna.

Samotestirani morajo ob odvzemu brisa  za PCR predložiti dokazilo o pozitivnem testu  – primerno zaščiteno testno ploščico, (lahko pokažejo še fotografijo), ali izpolnjen evidenčni list zaposlenega.

Na odvzem brisa za PCR prinesite osebno in zdravstveno izkaznico.

Osebe s simptomi Covid se ob delovnih dneh (od ponedeljka do petka) obrnejo na ambulanto svojega izbranega zdravnika. Ob sobotah, nedeljah in praznikih pa se v primeru blagih simptomov kar direktno naročijo za PCR test na vstopni točki na Metelkovi ulici v Lj. preko telefonskih številk  031-619-359, 031-619-255 ali 031-619-291.
V primeru, da je  vaše zdravstveno stanje slabo in je potreben pregled, pokličite 112.

ZA VSTOP V ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA JE POTREBNO IZPOLNJEVATI POGOJ PCT. IZJEME, KO POGOJA PCT NI POTREBNO IZPOLNJEVATI:

Vstop v zdravstveni dom je možen le s kirurško masko ali masko FFP2