OBVESTILO – CEPLJENJE PROTI COVID-19

V skladu z novo Nacionalno strategija cepljenja proti Covid-19 vas naprošamo, da vsi, ki še niste oddali prijave, in ste starejši od 18 let,  in je vaš osebni izbrani zdravnik v ZD Vrhnika, vas pozivamo, da se lahko prijavite preko :

• najbolj priporočamo naročanje preko spletne strani: https://zvem.ezdrav.si/cepljenje
  • elektronskega naslova: cepljenje.covid@zd-vrhnika.si
  • telefonsko številko: 01 810 66 16 (vsak ponedeljek od 9.00 do 14.00)
  • izpolnite obrazec na recepciji zdravstvenega doma.

Za tiste osebe, ki imate izbranega osebnega zdravnika koncesionarja, vas naprošamo, da se prijavite pri njih. Koncesionarji nam tedensko pošiljajo prijave za cepljenje.

Za prijavo potrebujemo naslednje podatke:
– priimek in ime,
– datum rojstva,
– ZZZS številko (9-mestna številka, ki se začne z 0, nahaja se kartici zdravstvenega zavarovanja),
– številko mobilnega telefona,
– izbrani osebni zdravnik,
– ali ste preboleli COVID-19 (če je odgovor DA, še datum okužbe).

Več informacij o izvedbi cepljenja proti COVID-19 v ZD Vrhnika si lahko preberete tule: https://zd-vrhnika.si/wp-content/uploads/2021/04/obvestilo-cepljenje-covid-spletna-stran-1.4.2021.pdf