OBVESTILO – CEPLJENJE COVID-19

Obveščamo vas, da se tisti, ki še  niste oddali prijave za cepljenje lahko prijavite preko  portala zVEM: https://zvem.ezdrav.si/cepljenje .

Za prestavitev terminov in informacije o cepljenju smo vam na voljo na  telefonski številki 01/810 66 16 od ponedeljka do petka od 7.00 do 14.00 ali preko elektronske pošte cepljenje.covid@zd-vrhnika.si.

Po opravljenem cepljenju pridobite cepilni kartonček, ki je po navodilih Nacionalnega inštituta za javno zdravje dovolj kot dokazilo o cepljenju. Do certifikata o cepljenju lahko sami dostopate z digitalnim potrdilom preko portala zVEM: https://zvem.ezdrav.si/ .

V kolikor želite certifikat prevzeti pri nas, ga lahko od 1.6.2021 dalje pridobite v modrem kontejnerju pred ZD Vrhnika od ponedeljka do petka od 12.00-14:00. Certifikat se izdaja proti plačilu 10 EUR, plačilo je izključno v gotovini.

Ostanite zdravi.

Zdravstveni dom Vrhnika