Obvestila

Obveščamo, da se ambulanta splošne medicine – Igor Tasić, dr.med.spec. od 28.9.2020 dalje nahaja na novi lokaciji: Loška cesta 12, 1358 Log pri Brezovici (nova občinska stavba).

Telefonska številka in ordinacijski čas ostajata nespremenjena.

Ordinacijski čas

Ponedeljek 7:00 - 14:30
Torek 13:00 - 20:00

Sreda

Četrtek
Hišni obiski
Petek 7:00 - 13:00
Odmor za malico 10:30 - 11:00

Naročanje

Igor TASIĆ, dr.med., spec.druž.med.

Mojca Žohar, dipl.ms.

Dopoldan: od 07:15 do 10:00 ter od 11:00 do 12:15
Popoldan: od 13:15 do 16:00 ter od 17:00 do 18:15

Osebno v ordinacijskem
času ambulante

ZD Vrhnika, Ambulanta družinske medicine
Igor TASIĆ, dr.med., spec.druž.med.
Loška cesta 12
1358  Log pri Brezovici